RPL: Terek se grozno proveo u Moskvi

Izvor: Sportal.rs, 23.Nov.2014, 14:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri moskovskog Dinama “skočili” su sa sedmog na treće mesto na tabeli, pošto su savladali Terek na “Himki areni” sa 3:0 pred oko osam hiljada navijača, u premijernoj utakmici nedeljnog programa 14. kola ruskog prvenstva.

Učenici Stanislava Čerčesova slavili su golovima Aleksandra Kokorina i dvostrukog strelca, Kevina Kuranjija. Moskovljani su u kratkom intervalu u prvom poluvremenu, u razmaku od tri minuta, od 26. do 29. minuta postigli dva pogotka, poveli sa >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportal.rs << 2:0, a trijumf je overio nemački internacionalac Kuranji iz jedanesterca u finišu utakmice.

Dinamo je tako ostvario drugi uzastopni trijumf, nakon dva poraza, dok je ekipa iz Groznog doživela neuspeh posle dve vezane pobede.