Vice: Provela sam dan na mreži za strane i domaće fetišiste

Izvor: B92, 19.Avg.2015, 12:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vice: Provela sam dan na mreži za strane i domaće fetišiste

Obožavam igre i inovativnost u seksu i nisam baš u potpunosti vanilla, ali me nikada nisu posebno privlačili ekstremi. Uprkos eksperimentisanju, nisam se pronašla ni u jednom fetišu.

Sve razumem, sve podržavam, dokle god je dobrovoljno i bezbedno za sve učesnike, ali ja, eto, nikad nisam osetila da bi me seksualno uzbudilo da, na primer, bičujem roba dok mi liže štiklu.

Sve je počelo kada mi je na jednom domaćem gej (?!) dejting sajtu stigla poruka >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << od nepoznatog mladića: "Ćao je l' bi volela mladog i jako zgodnog i slatkog momka koji bi ti bio rob potčinjen i poslušan i udovoljavao ti u svemu što mu narediš bez limita i granica? ako želiš poslaću ti slike da vidiš je l' ti odgovaram za tako nešto".

Automatski sam krenula da izbrišem poruku i da ga blokiram, pomislivši, jao bože, evo još jedan smarač, a onda je, pošto se ložim na kulturu komunikacije, spontano naišla i misao – doduše, baš je fino vaspitan. Zastala sam, pročitala opet poruku, kliknula na njegov profil, zaključila da deluje sasvim obično i nepsihopatski, kao jedan potpuno regularan mladić koji je dovoljno slobodan i samosvestan da radi ono što hoće i vodi ispunjen život, bez snebivanja. Odjednom sam se osetila mega zadrto jer nisam mogla da se oduprem mislima o tome kako je on tako mlad, ima samo 22 godine, a već je sve to ulogama moći naučio i uveliko startuje starije ribe nudeći se da im bude rob koji će ispunjavati sve njihove želje.

Razmenila sam još par poruka da probam da ga nekako malo više upoznam i vidim šta on zapravo hoće, šta tačno tu njega loži, kako nalazi partnerke i kako uopšte cela stvar funkcioniše. I najvažnije od svega, počela sam da preispitujem sebe i razmišljam da li bih mogla da se nađem u ulozi one koja isključivo dominira. Prezirem zlostavljanje i ponižavanje, ali nekako znam da ove uloge mogu da se igraju i na drugačiji način. Ali kako se to, uopšte, radi?

Poslao mi je par vrlo pristojnih slika koje su potvrdile da je mlad, sladak i zgodan. Iz prepiske se zaključilo i da je vrlo prijatan, nenaporan, fino vaspitan. Maltene sve što bi jedna majka svojoj ćerki za muža poželela. Bila sam u neverici. Ne zbog toga što je nepoznati lik koji mi se nudi kao rob zaista simpatičan i pristojan, već zato što zapravo imam jezive predrasude o ljudima različitih seksualnih afiniteta. A sve sam kao u fazonuqueer, sloboda, različitost. My ass.

Nastavak teksta pročitajte na vice.com/rs.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.