Supermodel u providnoj haljini, pokazala gotovo sve FOTO

Izvor: B92, 01.Feb.2023, 14:33

Supermodel u providnoj haljini, pokazala gotovo sve FOTO

Za njen veliki povratak na modnu scenu najverovatnije je zaslužan razvod od Toma Brejdija.

Žizel Bundšen, jedna od najvećih supermodela ikad, vratila se na velika vrata u modni svet. Naime, viđena je na snimanju na plaži u Miamiju - prvo u ljubičastoj, jednodelnoj haljini, a sada u providnoj crnoj haljini koja je zagolicala maštu mnogih:

"Uzbuđena je zbog svoje karijere i svega što će se dogoditi u narednom mesecu", rekao je izvor za Pipl.

Takođe, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << drugi izvor je naove da "manekena počinje ispočetka i da se oseća samouvereno, snažno i bolje nego što je bila".

Podsetimo, slavna Brazilka se razvela od Toma Brejdijau oktobru prošle godine. Par je u braku bio od 2009. godine. Zajedno imaju dvoje dece, 12-godišnjeg sina Bendžamina i 9-godišnju ćerku Vivijan.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.