Šta žene mrze

Izvor: Domino Magazin, 03.Apr.2012, 08:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šta žene mrze

Evo šta ne bi trebalo da im kažete ako su one već u braku

Sigurno su neke vaše drugarice već stale na ludi kamen i udale se za svoje dečake. E pa evo ih stvari koje ne bi trebalo da im kažete!

Ne verujem u brak

Zašto žene koje su protiv braka imaju potrebu onima koje su u braku da to kažu? A tako je. Samo ćete ih nervirati ako tako mislite pa bolje ćutite.

Zapustila si se

To je verovatno najgora stvar koju možete >> Pročitaj celu vest na sajtu Domino Magazin << da kažete skoro udatoj devojci. Bilo da je u pitanju kilaža, izgled ili stil nemojte to reći.

Šta si uradila da te oženi?

Neke žene su stvarno ljubomorne pa i ovo mogu da pitaju. Zato bolje nemojte!

Svi muškarci varaju

Ne, to  nije istina! Ako ste vi razočarani u muški rod to ne znači da bi njoj trebalo da dižete tenziju!

A kada će deca

Sigurno je svi smaraju pa ne morate i vi! Mnoge žene jednostavno su alergične na ovo pitanje. Samo ih pustite, to je njihova stvar.

Došla si

Da istina je da se posle venčanja ljudi otuđe, ali nisu baš svi takvi. Zato nemojte da se začudite ako je sve ostalo isto.

Ti si u braku pa ne razumeš

Jasno vam je da je ovo stvarno glupo. To što je u braku ne znači da je maloumna i da je sve zaboravila!

Nastavak na Domino Magazin...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Domino Magazin. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Domino Magazin. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.