Izvor: SrbijaNet.rs, 05.Mar.2011, 00:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Seksi Lejsi snimila gola dva editorijala (foto)
Otkako je pobedila na izboru britanskog tabloida “The Sun” za najboju devojku sa treće strane, Lejsi Banghard jedna je od najtraženijih devojaka za snimanje seksi editorijala. Svaka njena fotorafija pokazuje i zašto, budući da se
Povezane vesti
Devojka s treće strane tabloida The Sun (FOTO 18+)
Izvor: S media, 05.Mar.2011
Nakon što je pobedila u takmičenju "Devojka s treće strane" britanskog tabloida The Sun, britanskoj prsatoj lepotici Lejsi Bangard otvorila su se mnoga vrata. Svoju raskoš ovog je puta odlučila da podeli s čitateljima magazina Front, pa uživajte i vi.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaNet.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaNet.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










