Seks na Internetu

Izvor: Domino Magazin, 14.Jan.2009, 11:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Seks na Internetu

Sve više devojaka i žena traži partnera za intimno druženje na Internetu

Pronalaženje partnera na Internetu je sve popularnije, a portal plentyoffish.com je objavio podatke koji govore da se od 2004. godine udvostručio broj žena koje na Internetu traže usputne seksualne avanture.

Pre manje od pet godina ovaj portal je imao 315.000 korisnika, od čega je samo devet posto žena tražilo partnera za intimno druženje (seks). Servis danas ima nekoliko miliona korisnika, >> Pročitaj celu vest na sajtu Domino Magazin << a broj žena koje traže samo seks se udvostručio i danas obuhvata 18 posto korisnica. Istraživanje servisa za muvanje je pokazalo da stav žena u 30-im i 40-im godinama života odgovara stavu muškaraca u 20-im godinama. Znate kako se kaže - od stare koke najbolja je supa.

Nastavak na Domino Magazin...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Domino Magazin. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Domino Magazin. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.