Samo jedna Kim može da bude kraljica seksepila, a to je ona FOTO

Izvor: B92, 03.Okt.2023, 18:06

Samo jedna Kim može da bude kraljica seksepila, a to je ona FOTO

Glumica Kim Katral, najpoznatija po ulozi čuvene Samante Džouns u serijie "Seks i grad" nedavno je pozirala za brend SKIMS čiji je vlasnik rijaliti zvezda Kim Kardašijan.

Fotografije sa snimanja dospele su i do društvenih mreža, a kako se vidi iz priloženog, glumica je ponosno pozirala u crnom rastegljivom kombinezonu.

Kim, koja je nedavno proslavila svoj 67. rođendan izgleda nestvarno lepo, a njen seksepil s godinama ne bledi.

To su primetili i njeni >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << mnogobrojni pratioci na društvenim mrežama, a većina je prokomentarisala da je opasolutno božanstvena.

"Prelepa", "Apsoultno božanstvena", "Uvek veličanstvena", samo su neki komentari...

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.