Prioritet potpisivanje sporazuma sa Evropolom

Izvor: Nezavisne Novine, 18.Dec.2014, 18:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prioritet potpisivanje sporazuma sa Evropolom

SARAJEVO - Mirsad Vilić, direktor Direkcije za koordinaciju policijskih tijela BiH, rekao je da su budući prioriteti u radu Direkcije rješavanje trajnog smještaja, potpisivanje sporazuma o operativnoj saradnji s Evropolom, kao i pridruživanje Sistemu za elektronsku razmjenu podataka iz evidencija policijskih tijela i tužilaštava BiH.

On i njegovi zamjenici razgovarali su danas u Direkciji sa prvim zamjenikom visokog predstavnika u BiH Dejvidom Robinsonom. Robinson je pokazao veliko >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << zanimanje za aktivnosti Direkcije, koje su u okviru njene nadležnosti, kao i za postavljene ciljeve i njihovo rješavanje u budućnosti i kazao kako je funkcija koordinacije i saradnje od suštinskog značaja za bezbjednost BiH i regiona.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.