Paul Smith patike

Izvor: Domino Magazin, 14.Maj.2010, 17:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Paul Smith patike

Srbija via Novi Zeland

Patike firme "Paul Smith" su klasičnog casual dizajna, i deo su kolekcije proleće/leto 2010. Dostupne su beloj i crnoj boji. Imaju zabrinjavajuće ravan đon, te, bez obzira na to što su napravljene od kože, i trebalo bi da ne propuštaju vodu, klizaćete se i pri najslabijoj kišici.

Dakle, ako živite na Kipru, ili negde gde baš i nema padavina, Paul Smith su idealne za večernju laganu šetnju pored obale, ili izlazak u grad. Proizvođači >> Pročitaj celu vest na sajtu Domino Magazin << ih cene na 145 britanskih funti, plus troškovi dostave. Naravno, nas nema na spisku zemalja za koje je dostava moguća, te, ako imate rođake na Novom Zelandu koje mrzite, tražite od njih da ih preuzmu, pošto je tamo dostava najskuplja. Kad budu dolazili u Srbiju, bićete glavni šmeker u kraju.

Nastavak na Domino Magazin...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Domino Magazin. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Domino Magazin. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.