Oko čega najviše lažemo?

Izvor: Domino Magazin, 13.Maj.2013, 10:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Oko čega najviše lažemo?

Broj seksualnih partnera, raskidi, novac i druge škakljive teme

Sigurno ste čuli za priče da će žene smanjiti broj partnera sa kojima su bile, dok će sa druge strane muškarci malkice naduvati taj broj! E pa novo istraživanje je potvrdilo upravo to.

Žene će u proseku smanjiti broj seksualnih partnera za 3.

Skoro 55 posto žena priznalo je da laže svoje partnere kako bi im se više svidele. Žene lažu o količini novca koji troše na odeću, finansijskom >> Pročitaj celu vest na sajtu Domino Magazin << stanju, veličini grudi i težini. Ali sa druge strane one će se veoma naljutiti na svoje partnere ukoliko ih oni lažu!

Evo je lista najčešćih ženskih laži:

1. Broj bivših partnera– 52%

2. Razlog raskida sa bivšim – 38%

3. Cena odeće – 33%

4. Posao – 28%

5. Finansijska situacija– 25%

6. Godine – 18%

7. Prevare – 16%

8. Težina – 12%

9. Veličina grudi – 9%

10. Prirodna boja kose – 5%

Nastavak na Domino Magazin...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Domino Magazin. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Domino Magazin. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.