Nike - Proleće, leto 2013.

Izvor: Domino Magazin, 30.Nov.2012, 13:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nike - Proleće, leto 2013.

Patike koje su iskočile iz osamdesetih

Nike Sportswear ima nove patike za proleće, leto 2013. To su ovi modeli koji izgledaju kao da su iskočili iz osamdesetih.

Tu su kultne patike Bruin Mid PRM Vintage, Blazer Mid ’77 PRM Vintage i Dunk High AC NRG sa nekim novim bojama! Cena im je oko 100 evra pa skoknite do neke Nike prodavnice kada budete u prolazu! Retro je novi futurizam ako već niste skapirali!

Nastavak na Domino Magazin...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Domino Magazin. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Domino Magazin. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.