Mnogo dramatična reklama

Izvor: Domino Magazin, 02.Jul.2012, 00:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mnogo dramatična reklama

Nećete verovati šta se nalazi ispod ovog čekića :)

Evo je jedna reklama koja malo dramatizuje stvari. Tačnije pravljenje putera od kikirikija je prikazano na ove slatke načine. Recimo tu je sumo rvač sa ogromnim čekićem, kečer ili buldožer!

Oni će dakle sv to uraditi na neke malo drugačije i svakako zabavnije načine. Sve su osmislili kreativci agencije 34 Degree i skroz je slatko! Napravljena je za klince ali je i nama skroz gotivna. Slidže su ispod!

Nastavak na Domino Magazin...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Domino Magazin. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Domino Magazin. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.