Mango lansira mušku kolekciju

Izvor: B92, 26.Jan.2008, 02:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mango lansira mušku kolekciju

Španska modna kuća Mango na proleće izbacuje sopstvenu mušku kolekciju pod nazivom „He by MNG".

Ova marka će od marta 2008. godine biti u prodaji u Austriji, ali na početku samo u četiri prodavnice u Beču i Salcburgu i u preko 100 svojih prodavnica u najelitnijim gradovima sveta.

Mango će početi sa prolećnom i letnjom kolekcijom, a ako kolekcija bude uspešna, muška moda biće u ponudi i u drugim radnjama, izjavili su u Mangu.

Kolekcija „He >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << by MNG" obuhvatiće kompletnu kolekciju za slobodno vreme koja će uključivati majce, pantalone, farmerke, patike, a prva kolekcija imaće 46 modela.

Boje će uključivati belu, bež, plavu i sivu koje će biti upotpunjene upečatljivim kontrastima i slikama.

Od materijala biće prisutni pamuk, kao i pojedini veštački materijali kao što je najlon.

Inače, Mango je pre više od 10 godina već izašao na tržište sa malim izborom muške mode, ali je proizvodnja bila obustavljena.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.