Manekenka oduševila fanove dubokim dekolteom

Izvor: B92, 14.Apr.2015, 14:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Manekenka oduševila fanove dubokim dekolteom

Bivši “Viktorijin” anđeo radi punom parom…

Miranda Ker (31) trenutno se nalazi u Kini na snimanju za jedan od brojnih brendova čije je zaštitino lice. U pauzi, manekenka se fotografiše, a slike kači na Instagram.

Poslednja u nizu je fotka na kojoj pozira u crnom kombinezonu sa dekolteom. Uz ovu “slobodniju” sliku, Miranda je poslala pozdrave iz ove daleke zemlje, “S ljubavlju iz Kine.”

Kome je poslala pozdrave ostaje nam samo da pretpostavimo, obzirom da svetski mediji pišu da se manekenka pomirila sa Orlando Blumom sa kojim ima i sina.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.