Izvor: OkRadio.rs, 31.Mar.2013, 16:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Loša strana društvenih mreža
Druženje preko društvenih mreža nije zaobišlo ni Srbiju. Psiholozi upozoravaju da nedostatak prirodne ljudske komunikacije može imati ozbiljne posledice. Porodica u Srbiji odavno nije oaza mira i sigurnosti. Boreći se za egzistenciju roditelji imaju malo vremena za decu, a odrastanje bez dovoljno pažnje stvara nesigurne, otuđene i nestabilne ljude. I virtuelno druženje preko društvenih mreža menja kriterijume i ponašanje mladih u njihovim ljubavnim odnosima. "Sada imamo generacije koje rastu na tim društvenim mrežama.To odrastanje na društvenim mrežama je jedan fenomen za sebe gde se oni prepisuju, dopisuju i to su generacije koje će izrasti u ljude koji jednostavno...











