Izvor: B92, 02.Jun.2015, 20:18 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lejdi Gaga doputovala u Srbiju
Popularna pevačica Lejdi Gaga večeras je sletela na aerodrom u Surčinu, kako bi se pridružila svom dečku, koji snima film u Srbiji.
Ona se pravo s Aerodroma Nikola Tesla uputila u jedan beogradski hotel u kome se nalazi njen verenik Tejlor Kini.
Lejdi Gaga je pominjala kako se sa svojim dečkom svakodnevno čuje preko Skajpa kada nisu zajedno, a već se šuškalo o njenom mogućem dolasku u Beograd.
Pevačica očigledno ne može bez njega, pa je doputovala u Srbiju da mu pravi društvo.
Tejlor Kini na Tari snima horor film “Šuma”, čija radnja je smeštena u šumi u Japanu.
Lejdi Gaga doputovala u Srbiju
Izvor: Radio 021, 02.Jun.2015
Popularna pevačica Lejdi Gaga večeras je sletela na aerodrom u Surčinu, kako bi se pridružila svom dečku, koji snima film u Srbiji...Ona se pravo s Aerodroma Nikola Tesla uputila u jedan beogradski hotel u kome se nalazi njen verenik Tejlor Kini...Lejdi Gaga je pominjala kako se sa svojim dečkom...












