Izvor: Domino Magazin, 25.Nov.2010, 16:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Gola i besna Irina
Kaže da se nije slikala skroz gola
Irina Shayk je izgleda malo konfliktna osoba. Izgleda da se skinula gola za GQ, a onda rekla da to nije istina i da je GQ retuširao njene fotke na kojima je inače bila obučena.
Urednik španskog izdanja magazina u kome su se pojavile ove slike Javier Fernandez de Angulo kaže da Irina laže i da se sasvim prirodno skinula na snimanju.
Ironično Irina je u intervjuu baš pričala o tome. “Kad nosim donji veš osećam >> Pročitaj celu vest na sajtu Domino Magazin << se baš seksi. Ne moraš da budeš go da bi se osećao seksi. Mislim da je moć zavođenja nešto što svaka žena ima u sebi, ali naravno da se osećam više seksi kad sam u donjem vešu”, rekla je Irina. Možda je samo ljuta što je niko nije ozbiljno shvatio.












