Glupi zbog seksa

Izvor: Domino Magazin, 12.Apr.2010, 08:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Glupi zbog seksa

Spremni da činimo glupe stvari samo da bismo došli do seksa

Naučnici su ustanovili da je seks dobar za zdravle i psihu, a sada je otkriveno i da potraga za seksom čini ljude glupim. Otkriveno je da inače sasvim normalni ljudi čine prilično glupe stvari kada su u potrazi za seksom. To je posebno vidljivo recimo kod muškaraca srednjih godina koji imaju porodice i stabilnu finansijsku situaciju. U određenom životnom trenutku oni izgube glavu za mlađom ženom pa su u stanju >> Pročitaj celu vest na sajtu Domino Magazin << da naprave brojne glupe stvari kako bi ženu odveli u krevet.

Ali glupostima zbog seksa su sklone i žene, posebno kad se zaljube. One su veoma sklone nepromišljenim potezima kada ovuliraju. Naučnici su ustanovili da su hormoni koje telo otpušta krivi za to pošto zaslepljuju mozak. Tada svi čine razne glupe stvari samo kako bi došli do seksa.

Nastavak na Domino Magazin...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Domino Magazin. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Domino Magazin. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.