Izvor: B92, 14.Nov.2012, 13:48 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Gas do daske" u 22.15
Večeras Bioskop 92 prikazuje film “Gas do daske” sa Džekijem Čenom i Krisom Takerom u glavnim ulogama.
Kineski konzul Han odlazi na diplomatsko putovanje u Los Angeles. U velikom gradu, njegovu jedanaestogodišnju ćerku Su Jung otima internacionalni kriminalac.
FBI uverava Hana da će otkriti ko je otmičar i vratiti devojčicu na sigurno, međutim Han veruje isključivo svom dugogodišnjem prijatelju inspektoru Liju, koji istog trenutka kreće u akciju.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />Nezadovoljan zbog mešanja u istragu, FBI poverava zadatak detektivu losanđeleske policije Džejmsu Karteru.
U želji da impresionira FBI, Karter se prihvata posla, ali se i brzo razočara kada shvati da je njegova prava misija da čuva Lija podalje od slučaja. Arogantni Karter odlučuje da sam reši slučaj, usput ometajući Lija. Međutim, ubrzo shvata koliko je podcenio svog honkoškog kolegu.
Uz pomoć eksperta za bombe, gospođice Džonson, Karter i Li se konačno suočavaju s negativcima...














