Izvor: Domino Magazin, 15.Okt.2012, 12:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dijamanti su večni
Super reklamica za...
Evo ga dokaz da može da se napravi i super reklama za nešto sasvim obično. Recimo crni flomaster. Uradili su je kreativci agencije DDB i to za firmu Monami.
Reklama vam poručuje da su "dijamanti večni". A na njoj je neka mučenica nacrtala svoj dijamant na prstu flomasterom nadajući se da će se to i dogoditi! Totalni hit!
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Domino Magazin. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Domino Magazin. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




















