Devojčica koju su odgajile krave

Izvor: B92, 28.Jul.2012, 22:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Devojčica koju su odgajile krave

Petogodišnja devojčica pronađena je kako živi sa kravama u Rusiji, a jedini način komunikacije koji poznaje je mukanje.

Devojčicu je pronašla policija u regionu Urala nakon što ih je komšija koji živi u blizini njene kuće uzbunio, a jedan od mnogih problema sa kojima se policija suočava jeste njena nemogućnost da jede normalno već isključivo pije mleko iz činije.

Predstavnici policije izjavili su da su je roditelji vrlo često zatvarali i ostaljali da >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << živi sa kravama.

Ovo nije prvi slučaj da je u Rusiji otkriveno dete koje su odgajale životinje.

2009. godine otkrivena je „Mogli devojčica“ Nataša Mihalkova u Sibiru kako živi sa psima. Nataša je je koristila lajanje kao jedini način komunikacije, a zbog nedostatka hrane ova petogodišnjakinja bila je veličine dvogodišnjaka.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.