Borka Baković poginula u Ključu

Izvor: Nezavisne Novine, 10.Dec.2014, 12:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Borka Baković poginula u Ključu

Sedamdesetčetverogodišnja Borka Baković iz Ključa poginula je juče u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na putu M 5 u blizini objekta DOO "Cafers" u Ključu.

Nju je dok je prelazila cestu udario Hamid S. (53) koji je upravljao automobilom škoda fabia.

Povrijeđena žena je vozilom hitne pomoći prevezena u Dom zdravlja Ključ, ali su dežurni ljekari samo mogli konstatovati smrt koja je nastupila usljed zadobivenih povreda, piše Klix.

Nakon završenih >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << uviđajnih radnji, vozilo kojim je prouzrokovana saobraćajna nezgoda je izuzeto radi vještačenja, a nastavlja se dalja kriminalistička istraga u cilju dokumentovanja krivičnog djela teška djela protiv sigurnosti javnog prometa.

Nezvanično saznajemo da je vozač pješakinju udario usljed brzine neprilagođene uslovima na putu. Međutim u policiji ovakvu informaciju nisu htjeli potvrditi niti demantovati.

"Od vozača je u ovom slučaju uzeta izjava te su izuzeti uzorci krvi i urina radi vještačenja. Također, tužilac je naredio da se ispita kočioni sitem i općenito tehnička ispravnost vozila. Nakon ovih nalaza znat ćemo više o uzroku saobraćajne nesreće", kazao je za Klix.ba Ale Šiljdedić, portparol MUP-a USK.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.