Bivša supruga zasenila Džonija Depa

Izvor: B92, 27.Jul.2018, 10:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bivša supruga "zasenila" Džonija Depa

Protagonista "Pirata sa Kariba", kako su primetili fanovi, treći put je promenio tetovažu na prstima, posvećenu bivšoj supruzi, koja je imala odgovor na ovaj njegov potez.

Naime, Džoni Dep je preko svojih prstiju imao istetoviranu reč "SLIM", a što je bio nadimak koji je on zbog vitke linije dao svojoj supruzi, glumici Amber Herd. Nakon njihovog razvoda glumac je reč prepravio u "SCUM", što znači "ološ", da bi je nedavno treći put promenio u "SCAM" (prevara).
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
Fanovi su se pitali šta znače njegove prepravljene tetovaže, a onda je Amber (32) bacila senku na svog bivšeg muža, piše Metro.

Ona je objavila fotografiju na kojoj pozira stegnutih pesnica i sa nakitom na prstima uz hešteg "no ink needed", aludirajući na to kako njoj nisu potrebne tetovaže.

Ovaj potez izazvao je reakcije njenih fanova na Instagramu, koji su zaključili da je glumica zasenila bivšeg muža.

Slavni par razveo se 2016. godine, kada je Amber Hrd optužila Depa za nasilje u porodici. Do sada njeni navodi nisu potvrđeni, a ona je povukla tužbu nakon što je par potpisao finansijski ugovor.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.