Izvor: OkRadio.rs, 01.Mar.2019, 14:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bez grudnjaka na poslu: ZA ili PROTIV?
I dan danas se vode debate (suptilne i eksplicitne) u vezi sa tim kako se žene oblače kada krenu na posao. Oko svega se pravi pitanje – ravna obuća ili štikle, „animal“ print, čipka, patike, helanke, trenerke… Ovoga puta reč je o nošenju, tj. NEnošenju grudnjaka. Može biti da je u pitanju komfor ili samo puko praćenje mode. Pitali smo Suzanu Perić, jednu od naših uspešnijih modnih dizajnerki, šta ona misli o ovoj „škakljivoj“ temi. Posao je posao i treba biti pristojno obučen, sto znači klasično i ne previše provokativno. Što se konkretno grudnjaka tiče, to zavisi i od same dame i...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










