Izvor: Radio 021, 07.Okt.2014, 00:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
VIDEO: Sigurniji ali ružniji kondom
Pojavila se nova, bolja ali i ružnija verzija kondoma koji štiti međunožje muškaraca.
Scroguard se nosi kao kondom i smanjuje kontakt kože s kožom, i tako smanjuje rizik od infekcija poput herpesa i genitalnih bradavica koje se prenose putem kože.
Dizajniran je za ljude koji uživaju u seksualnim razlikama i svingerske parove kao i za muškarce koji imaju jak libido.
Standardni kondomi za muškarce napravljeni su tako da zaustave spermu da dođe u >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << kontakt s partnerom i može da zaštiti od polno prenosivih bolesti kada se nosi pravilno. Oni mogu da zaštite kožu penisa ali je zato čitavo međunožje nezaštićeno.
Ovaj kondom je napravljen od lateksa kao i standardni kondom ali pokriva mnogo veće područje i samim tim pruža veću zaštitu, piše "Dejli mejl".









