Razlog zbog kog ćete poželeti što pre da se udate

Izvor: Naša Svadba, 18.Sep.2014, 14:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Razlog zbog kog ćete poželeti što pre da se udate

Razlozi za udaju, odnosno venčanje, mogu biti razni. Od onih najlepših, kao što su ljubav, želja za dubljom povezanoću, stvaranje porodice, pa sve do onih proračunatijih, kao što su status, novac ili sve ono zbog čega ljudi staju na ludi kamen, a nema veze sa ljubavlju (a verovatno bismo se iznenadili kada bismo saznali sve te razloge).

No, evo jednog razloga koji će vas možda podstaći da svadbu sa svojim dugogodišnjim partnerom ne odlažete zbog razloga kao što su "dobro nam je i ovako", "čekamo da zatrudnimo pa ćemo onda", "čekamo da se situacija u zemlji popravi" (mada ovo više liči na izgovor :)), "čekamo lepše vreme/bolje plate/da mi poraste kosa" i tako dalje.
Naime, jedna studija koja je sprovedena...

Nastavak na Naša Svadba...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Naša Svadba. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Naša Svadba. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.