Posao sam pretvorio u hobi

Izvor: S media, 15.Jan.2010, 18:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Posao sam pretvorio u hobi

Siniša Milošević autor emisije „Omnibus S“ jedan je od najpopularnijih voditelja Radija S. Za samo par meseci emisija „Omnibus S“ je dobila preko 400 hiljada slušalaca, a posebno zahvaljujući radio kvizu „Predskazanje“ . Siniša je ujedno autor i voditelj polučasovne televizijske emisije „Movieland“ koja se bavi filmom i emituje se na 25 TV stanica u Srbiji, Republici Srpskoj i Bosni i Hercegovini.

Svoju karijeru počeo je pre 15 godina radom na najeminentnijim >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << radio stanicama Beograda, za koje je osmislio i realizovao kompletan audio indentitet. Njegov glas možete čuti i van prostora naše zemlje, jer uspešno sarađuje sa produkcijskim kućama u regionu. Jedan je od najpopularnijih vokala kod nas i stalni je saradnik distributerskih kuća Tuck, Taramount film, Cinestars, Delta video, Prooptiki entertainment, brojnih časopisa i nekoliko marketinških agencija. Siniša je dobitnik nagrada za audio produkciju na festivalima FLOPS.

Omiljeno piće?

Što bi rekla Dragana Mirković „sok od đusa”. Ne konzumiram alkohol, gazirana pića i kafu.

Dan ili noć? Zašto?

Noć!!! Tada najbolje funkcionišem. Zato mene nikada nećete čuti kao voditelja jutarnjeg programa.

Koji ti je fetiš?

Volim da se vezujem za radijator (smeh). Šalim se, pa nemam fetiše zaista.

Omiljena koleginica?

Uh, ima ih mnogo... Ipak radim već 15 godina i mnoge su koleginice prošle kroz moj život. Ali, ako moram da izdvojim, Verica Ostojic Lukić je uvek bila moj favorit broj 1, zatim naša Daša, Jelena, Kristina, Natalija, ma sve ih volim!

Kako provodiš slobodno vreme?

Slobodno vreme? Sta to beše? Obično ga provodim radno. Kada nisam na poslu, uglavnom dovršavam neke privatne zaostale obaveze.

Omiljen brend?

U poslednje vreme „Time out“ i „Gate one“. Retka mesta gde mogu da pronađem broj za sebe.

Koju muziku voliš da slušas?

Disko osamdesetih mi je omiljeni. Uglavnom strana muzika, malo starijeg datuma.



Omiljen pevač / pevačica?


Od stranih, moj favorit je Majkl Hačins, nekadašnji pevać benda INXS, od domaćih mi prija glas Akija Rahimovskog. Od dama, Tina Turner i mmmmm Nina Badrić.

Omiljen glumac / glumica?

Ketrin Hepbern i Meril Strip od dama, a od muškaraca volim ... pa Robert de Niro je i dalje neprevazidjen, iako je već vremešni gospodin.

Omiljen film?

„Nevolje sa bebom“ sa Ketrin Hepbern iz davne 1938.

Plavuša ili crnka?

Nema pravila... obično kad imam omiljenu boju, ispadne suprotno.

Kakve devojke voliš?

Obične, normalne i jednostavne... a kako je uznapredovala estetska hirurgija, rekao bih i prirodne.

Šta te privuče kod devojke?

Nenametljivost i šarm.

Najviše mrziš....?

Amaterizam, prozvežđenost i aljkavost.

Šta nikada ne opraštaš?

Ljudsku glupost.

Koji ti je hobi?

Ja sam uspeo da delimično svoj posao pretvorim u hobi, a to je čini mi se dobitna kombinacija.

Da li volis novokomponovanu narodnu muziku?

Paaa... ne baš... mada pratim šta se tu dešava.

Ko je lepši Ceca, Seka ili JK?

Meni najiskrenije Brena. Ali ne gledam tu samo fizički izgled, nego kompletnu ličnost, a takve su retke na našoj estradi.

Sanja Vajagić

Izvor: S media

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.