
Izvor: SrbijaDanas.com, 02.Maj.2021, 13:22
OGROMNA TRANSFORMACIJA! Šakira se ODREKLA zaštitnog znaka: Pevačica napravila DRASTIČNU PROMENU u izgledu
Ovakvu promenu je uradila i pre 20 godina kada je objavila spot za pesmu "Ojos Asi".
Kolumbijska pevačica Šakira (44) poznata je po svojoj bujnoj plavoj kosi, a na Instagramu je sada otkrila kako je promenila izgled, pa je kosu obojila u crveno.
Naime, ona je isto to uradila i pre 20 godina kada je objavila spot za pesmu "Ojos Asi", a brojni njeni pratioci su se složili da u bilo kakvom izdanju vatrena Šakira izgleda senzacionalno.
- Spremna sam da izađem >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << iz kuće i da krenem na nova snimanja i da upoznam zanimljive ljude i da vam predstavim nove saradnje. A sve to zahvaljujući merama opreza i vakicini - napisala je Šakira u opisu fotografije na kojoj pozira u kratkoj lepršavoj suknjici sa novom frizurom.
A post shared by Shakira (@shakira)
"Savršena si", "Uvek predivna", "Obožavam te", "Ta boja kose ti savršeno stoji", samo su neki od komentara njenih obožavatelja.
A post shared by Shakira (@shakira)
Šakira je inače u srećnoj vezi s deset godina mlađim fudbalerom Žerarom Pikeom (34). Par je završio zajedno nakon svetskog fudbalskog prvenstva u Južnoafričkoj Republici, a dobili su dvoje dece.
A post shared by Shakira (@shakira)
Brojni njihovi fanovi slažu se da su suđeni jedno drugome, a smatraju da je potvrda tome i činjenica da su rođeni na isti datum.
Nastavak na SrbijaDanas.com...