Naočare za sunce

Izvor: Prva.rs, 23.Mar.2014, 10:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Naočare za sunce

Klasik hit
Mnogi dizajneri i brendovi lansirali su svoje verzije klasičnih oblika i udahnuli im novi život. Lenonke, avijatičarke i vejferer samo su neki od neizostavnih modela sunčanih naočara!
Mačkasti oblici
Ovakvi modeli mame poglede i po koji uzdah... Nekada su ih filmske dive nosile uz svečane toalete, a danas imamo tu privilegiju da ih nosimo uz najrazličitije modne kombinacije. Budite kreativne!
Cvetići su in
Ako je modna industrija >> Pročitaj celu vest na sajtu Prva.rs << rekla da je floral u modi onda je to amin! Nećete pogrešiti ako od glave do pete ponesete upravo takav stajling. Dobar primer za to su hipici koji su i pokrenuli ovaj look.
Izvor: Cosmopolitan

Nastavak na Prva.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Prva.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Prva.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.