Može li gore od ovoga? Devojke lepile prezervative po licu

Izvor: B92, 31.Mar.2017, 19:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Može li gore od ovoga? Devojke lepile prezervative po licu

Ljudi koji su se slučajno zadesili u prepunom vozu u Pekingu bili su šokirani kada su videli devojke koje sa zalepljenim kondomima po licu i ostalim delovima tela. Iako su izazivale čuđenje prolaznika, nisu marile čak ni kada su počeli da ih slikaju.

Iako su mnogi pomislili da je u pitanju neki novi bizarni trend, ispostavilo se da je reč o promotivnoj kampanji kineskog proizvođača kondoma.

Ideja i poruka je da su lubrikanti koje kompanija koristi odlični za >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << kožu.

Kineska javnost nije bila oduševljena promocijom ovog proizvoda.

Kao vrlo konzervativna sredina kampanju su opisali kao "jeftinu" i "nemoralnu".

Ipak, bilo je i komentara poput:

"Zar niko od vas nije znao da kondomi mogu da se koriste na više načina, a ne samo za seks?", jedan je od komentara ispod ovih fotografija.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.