Izvor: B92, 05.Nov.2021, 16:26
Ko je srpska Lara Kroft FOTO/VIDEO
U emisiji "150 minuta" gostovala je Miona Badžević Anđelković, koja je vicešampion Srbije u praktičnom streljaštvu i koju mnogi zovu srpskom Larom Kroft.
Miona Badžević Anđelković odlično barata oružijem, ona roni, palaninari. Voditelj Dejan Pantelić kaže da je i bolja od Anđeline Đoli (kada je igrala Laru Kroft), jer je Anđelina imala dublere, a Minona ne:
"Ponekad bih i volela da imam", našalila se Miona.
Miona je pojasnila šta znali praktično >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << streljaštvo:
"To je disciplina, koristite pravo oružije, prava je oprema i puca se u mete koje su u pokretu. Mene je ovaj sport skroz obuzeo. Ja sam nova u ovom sportu, bavim se svega dve godine, ovaj sport zahteva fizičku spremnost, ali i koncentraciju", rekla je.
Nastavak priloga pogledajte u video-materijalu.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.








