Gde se denuše sike?

Izvor: NaDlanu.com, 20.Feb.2012, 18:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gde se denuše sike?

Da li su to androgini modeli poput Andreja Pejića pomutile slavu žena, tek izgleda da na svetskim modnim pistama nisu uopšte u modi klasični ženski atributi: grudi, uzak struk i guza.

Na revijama najpoznatijih svetskih dizajnera, izgleda da ćete pre pronaći iglu u plastu sena, nego grudi na manekenki. Anoreksićne pojave, dečačke figure uzdanice su mnogih kreatora, koji poput na primer Karla Lagerfelda ne propušataju da malo zaobljenijim javnim ličnostima, poput pevačice Adel, >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << kažu na sav glas da su debele.Ne zna se kome su namenjene kreacije koje nose anoreksične manekenke, ali jasno je da će žene bar kada je reč o Srbiji, radije, ne samo zbog nedostatka novca, šiti haljine kod uličnih prodavačica, ličnih krojačica i "Kineza", nego kod Dolče Gabane.

Nastavak na NaDlanu.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.