Izvor: B92, 06.Nov.2014, 10:57 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Ako se slikam gola onda želim da sam netaknuta"
Poznata glumica Kira Najtli ne može da podnese činjenicu koliko se ženska tela u poslednje vreme doteruju u fotošopu.
Kira Najtli se nedavno slikala u toples izdanju za "Interview“ magazin. Zahtevala je da se njena toples fotografija ni malo ne doteruje jer je ovako želela da izrazi protest za sve fotografije koje su joj u prošlosti retuširali.
"Toliko puta su manipulisali mojim telom iz različitih razloga. To su radili i paparaci, ali i fotografi kada je trebalo >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << da se nađem na nekoj naslovnici“, rekla je glumica.
Tako je ovaj put pristala na toples fotografiju samo ako bude netaknuta.
"Žensko telo je postalo pravo bojno polje i fotografi su jedni od glavnih krivaca. Zato osećam potrebu da kažem da stvarno nije važno kakvog je oblika vaše telo“, zaključila je glumica.
Pogledajte fotografije u ovom videu...












