Zemljotres u Los Anđelesu

Izvor: B92, 29.Mar.2014, 10:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zemljotres u Los Anđelesu

Los Anđeles -- Zemljotres jačine 5,1 stepeni po Rihterovoj skali pogodio je danas Los Andjeles, pričinivši manju materijalnu štetu, saopštio je američki Geološki zavod.

Epicentar zemljotresa koji se dogodio u 21:09 po lokalnom vremenu je bio 45 kilometara jugoistočno od Los Andjelesa, na dubini od 32 kilometra i osetio se na jugu do San Dijega, a na severu do okruga Ventura, prenele su agencije.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
Hitne službe su saopštile da su primile pozive o curenju gasa i curenju na spojevima na vodovodnim cevima, dok su pojedini gradjani reklii da su im objekti padali sa polica, ali za sada nema izveštaja o povredjenima, preneo je AP.

Zabavni park Diznilend je obustavio vožnje iz predostrožnosti, prenela je televizija NBC4, dok su pojedni posetioci napisali na svojim Tviter nalozima da su neki ljudi otišli iz zabavnog parka.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.