
Izvor: Danas, 12.Feb.2023, 10:51
“Plač ispod ruševina čuo se danima pre nego što utihno”: Zemljotres u Siriji učinio da decenija rata izgleda kao “kap u moru”
Građani u gradovima na severu Sirije mislili su da su videli dovoljno razaranja u protekloj deceniji: prvo su ih zauzeli pobunjenici, bombardovale snage režima sirijskog diktatora Bašara al Asada uz oružanu podršku Rusije, granatirala Turska ciljajući položaje kurdske Radničke partije.
Pogledaj vesti o: Zemljotres
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.