Izvor: B92, 08.Apr.2012, 15:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Princeza u borbi protiv osteoporoze
Princeza Katarina podržala je aktivnosti Srpskog društva za borbu protiv osteoporoze, u akciji povodom Svetskog dana zdravlja.
"Osteoporoza je podmukla bolest koja pogađa mnoge žene, ali istovremeno i bolest koju je moguće lečiti. Zbog toga je izuzetno važno da naše žene dobiju prave informacije o ovoj bolesti i da imaju mogućnost da je na vreme otkriju i uspešno leče", izjavila je princeza Katarina.
Prevencija je od izuzetnog značaja i zato je apelovala >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << na sve žene da redovno idu kod lekara, saopšteno je iz pres službe princa Karađorđevića.
Princeza je prisustovala "Javnom času vežbanja" u Sportskom centru Olimp, koji je organizovalo Srpsko društvo za borbu protiv osteoporoze, u okviru obeležavanja Dana zdravlja.
Prisutne dame dobile su poklon paket "Čvrsto sam rešila", kao i mogućnost da besplatno provere svoje zdravlje, zahvaljujući KBC "Zvezdara" i Srpskom društvu za borbu protiv osteoporoze.























