Izvor: Stetoskop.info, 13.Mar.2019, 17:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ješić: Mleko katastrofalno loše
Goran Ješić izjavio da najnovija ispitivanja pokazuju da je mleko u Srbiji "katastrofalno loše" kada je u pitanju koncentracija opasnog aflatoksina.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Stetoskop.info. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Stetoskop.info. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





