Zrenjaninac optužen zbog krađe lorazepama

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 28.Avg.2017, 15:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zrenjaninac optužen zbog krađe "lorazepama"

Osnovno javno tužilaštvo podnelo je sudu optužni predlog protiv N.D. (34) iz Leštana zbog krađe leka lorazepam, koji se nalazi na spisku psihoaktivnih kontrolisanih supstanci, saopšteno je danas iz tog tužilaštva.

On se tereti za krivično delo krađa u produženom trajanju, jer je, kako je navelo tužilaštvo, 22. maja 2016. godine policija kod njega pronašla psihoaktivnu kontrolisanu supstancu - sedam tableta leka 'lorazepam' od 2,5 mg u blisteru".

Lek je, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << kako se precizira, držao za svoje potrebe.

"Veštačenjem je utvrđeno prisustvo lorazepama koji se nalazi na Spisku psihoaktivnih kontrolisanih supstanci Pravilnika o utvrđivanju Spiska psihoaktivnih kontrolisanih supstanci", navelo je tužilaštvo.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.