
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 23.Okt.2020, 12:01
Zelenilo:Dva puta uništen travnjak u ulici Prote Mihaljdžika
Tokom realizacije projekta "Očuvanje i unapeđenje zelenila u ulici Prote Mihaljdžića" u okviru kog je krajem septembra rekonstruisan travnjak, a čija realizacija još uvek traje, pomenuti travnjak je u dva navrata uništen nepropisnim parkiranjem na zelenoj površini,saopštavaju iz JKP "Gradsko zelenilo"Novi Sad.
Naime, početkom ove nedelje zaposleni na terenu JKP "Gradsko zelenilo" su uočili oštećenja na tek rekonstruisanom travnjaku i ponovo rekonstruisali isti, nakon >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << par dana se desilo da je isti travnjak ponovo uništen tragovima guma automobila.
Uređen grad je interes svih Novosađana, a naše preduzeće daje maksimalan doprinos kada je u pitanju uređenje i proširenje zelenih površina, ovakve situacije su česta pojava i način uništavanja zelenih površina,poručuju iz Gradskog zelenila i apeluju na građane da ne uništavaju zelenilo u gradu.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Za mesec dana dva puta uništen tek rekonstruisan travnjak u Petrovaradinu
Izvor: NoviSad.com, 23.Okt.2020
Travnjak u ulici Prote Mihaldžića u Petrovaradinu, čija je rekonstrukcija započeta pre mesec dana, već je dva puta uništen nepropisnim parkiranjem. Uređenje travnjaka započeto je krajem septembra u okviru projekta „Očuvanje i..