Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 19.Okt.2010, 01:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zeleni kol-centar uskoro u Bečeju
BEČEJ -
Pokrajinski sekretar za lokalnu samoupravu i međuopštinsku saradnju Tomislav Stantić, posetio je Bečej gde je sa predsednikom opštine i članovima opštinskog veća razgovarao o unapređenju rada lokalne samouprave putem uslužnih centara i uspostavljanjem elektronskog veća.
Opština Bečej jedna je od retkih koja već godinu dana ima uslužni centar i koja će se formiranjem zelene linije još više približiti građanima.
Predsednik opštine Bečej >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << Knezi Peter istakao je da su do sada imali dobra iskustva kada je u pitanju uslužni centar, a da će zelena linija omogućiti da građani putem telefona, SMS-a ili interneta prijave bilo koji komunalni problem.
Na sastanku je bila održana prezentacija elektronskog načina rada opštinskog veća koji će pored smanjenja potrošnje papira, doprineti i tome da članovi tog izvršnog organa ne moraju fizički biti na istom mestu da bi razmenjivali mišljenja.
U opštini Bečej kažu da imaju ambiciju da sledeće godine uspostave elektronski način rada i u skupštinskim sednicama.
Pokrajinski sekretar za lokalnu samoupravu i međuopštinsku saradnju Tomislav Stantić kaže da taj sekretarijat želi da svaka opština ima uslužni i kol centar, a u skorije vreme i elektronsku upravu.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...


















