Izvor: Magyar Szó, 22.Jan.2013, 16:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zar toliko u evropskom špajzu?
Zar bi to bila poljoprivreda Srbije? Jedan traktor i tegla napunjena ajvarom? Zar je jedino toliko ostalo u špajzu Evrope? – postavlja pitanje komentator „Mađar so“-a povodom nedavnog predstavljanja Srbije na berlinskom sajmu i dodaje:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Magyar Szó. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Magyar Szó. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











