Veče šansone na Tribini mladih

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 19.Jun.2016, 21:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Veče šansone na Tribini mladih

U susret Svetskom danu muzike, Kulturni centar Novog Sada i Udruženje Šansona organizuju koncert "Veče šansone" koji će se održati sutra u Klubu "Tribina mladih" sa početkom u 21 čas.

Na koncertu će nastupiti naš čuveni šansonjer Loran Prokopić – vokalno instrumentalni solista koji je već dobro poznat novosadskoj publici uz klavirsku pratnju pijaniskinje Ružice Pavlović.

Na repertoaru će biti pesme najvećih imena francuske šansone. Ulaz je besplatan.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << />
Loran Prokopić je u prethodnom periodu boravio u Parizu gde je imao veoma uspešne nastupe, a svoj kulturni angažman obogatio je i izložbom "Mes belles rencontres avec... Lles artistes dans le XXème" koju je organizovao i realizovao uz podršku Gradske kuće 20-og arondismana.

Izložba je trajala od 9. do 27. maja 2016. godine i bila je postavljena u Svečanom salonu Gradske kuće. Prokopić je nastupao na izložbi sa još osam pariskih umetnika.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.