Ukrali autobusko sajalište

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 17.Dec.2014, 18:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ukrali autobusko sajalište

Na autobuskom stajalištu na Sentandrejskom putu, na početku Klisanskog mosta, veće mesecima nedostaje konstrukcija koja je tu nekada stajala. U firmi koja izrađuje stajališta kažu da je ona ukradena.

Na ovom mestu postojalo je autobusko stajalište do pre početka uređenja okretnice i proširenja prilaza Klisanskom mostu, odnosno pre nešto više od pola godine, kada je Zavod za izgradnju grada uputio firmi „Maksim end kompani“ – koja izrađuje i održava autobuska >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << stajališta – dopis da ga skloni dok radovi traju.

"Zbog smanjenja troškova, nismo ga odneli u magacinski prostor. Posle dva meseca, dobili smo poziv da postavimo stajalište na svoje mesto, jer su završeni radovi na sređivanju okretnice – međutim, stajališta nije bilo. Neko ga je znači odneo", kaže Vasilije Jovanović, tehnički direktor „Maxim & Co“.

Međutim, ovo nije usamljen slučaj.

"Svakondnevno zatičemo razbijena stajališta, razbijena stakala. Kradu mape i klupe, nadstrešnice na autobuskim stajalištima... ", kaže Jovanović.

U firmi „Maksim end kompani“ ovo nisu prijavili policiji, jer kažu da se nadaju da će stajalište nekim čudom biti pronađeno, a ceo slučaj pripisan nesporazumu – ali, dodaju i da nemaju vremena da policiji prijave svaku sličnu situaciju. Kažu da je novo stajalište u izradi i da će biti postavljeno do kraja sledeće nedelje. Troškovi izrade i postavljanja samo jednog iznose oko 300.000 dinara.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Povezane vesti

Ukradeno autobusko stajalište na Sentandrejskom putu

Izvor: Radio 021, 17.Dec.2014

Na autobuskom stajalištu na Sentandrejskom putu, na početku Klisanskog mosta, veće mesecima nedostaje konstrukcija koja je tu nekada stajala, a u firmi koja izrađuje stajališta kažu da je ona ukradena...Na ovom mestu postojalo je autobusko stajalište do pre početka uređenja okretnice i proširenja...

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.