Izvor: Blic, 30.Okt.2009, 11:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tri naselja pet sati bez vode
Zbog havarije na vodovodnoj mreži u Somborskom bulevaru juče su pet časova bez vode bili delovi Novog naselja, Telepa i Adica.
Do novih problema sa vodom došlo je dan nakon poslednjeg redovnog isključenja vode u ovom delu grada. Zbog radova u Somborskom i Subotičkom bulevaru, u poslednja dva meseca u ova tri naselja su vršena vanredna i redovna isključenja.
Posle jučerašnjeg nestanka vode u Komunalnom preduzeću „Vodovod i kanalizacija" su >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << saopštili da je do havarije na mreži došlo u 11 časova, a da je kvar otklonjen pet sati kasnije. Havariju su u Somborskom bulevaru izazvali radnici „Graditelja NS".
U „Vodovodu i kanalizaciji" se nadaju da će radnici „Graditelja NS" u buduće biti pažljiviji.









