Izvor: VojvodinaUzivo.rs, 24.Jul.2023, 23:53

Titulu ekipnog šampiona Srbije u trostavu za juniorke osvojilo Jedinstvo iz Stare Pazove

STARA PAZOVA – Za vikend je u Novom Sadu održano Prvenstvo Srbije malokalibarskim oružjem u juniorskoj konkurenciji. Aleksandra Havran, takmičarka Jedinstva iz Stare Pazove osvojila je srebrnu medalju, Emilija Ponjavić bronzu dok je zlato pripalo Anji Knežević, takmičarki Novog Beograda. Anja je upucala 459,4 kruga, Havranova 455,7 a Ponjavić 445,3. Titulu ekipnog šampiona Srbije u trostavu […]
Vest Titulu ekipnog šampiona Srbije u trostavu za juniorke osvojilo Jedinstvo iz Stare Pazove objavljena je na sajtu Vojvodina uživo.

Nastavak na VojvodinaUzivo.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta VojvodinaUzivo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta VojvodinaUzivo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.