The Seeker, Get Off My Property i Lazar danas u Društvenom centru

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 19.Feb.2016, 19:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

The Seeker, Get Off My Property i Lazar danas u Društvenom centru

U novosadskom Društvenom centru večeras u 22 časa nastupiće tri benda - The Seeker, Get Off My Property i Lazar.

The Seeker je brzi italijanski hardkor bend koji sebe karakterišu kao "punkcoreviolence", a njihovi tekstovi se kreću od lično/emotivnih do izrazito političkih, navodi se u pozivu.

Lazar je instrumentalni tročlani bend iz Novog Sada, karakterističnog zvuka, propraćenog neparnim ritmovima i jedinstvenim nastupima.

Fet Off My Property je pank bend iz Novog Sada.

Ulaz na koncert se ne naplaćuje, ali su gosti pozvani da ostave dobrovoljni prilog kojim se omogućava rad Društvenog centra.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.