Šid: Povređeni u Grdeličkoj klisuri stigli kući

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 01.Avg.2018, 15:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šid: Povređeni u Grdeličkoj klisuri stigli kući

Lakše povređeni članovi HKD "Šid", koji su juče u poslepodnevnim časovima, doživeli saobraćajnu nesreću u Grdeličkoj klisuri, na povratku iz Makedonije, jutros su stigli kući.

Petoro, teže povređenih, zadržano je u bolnici u Leskovcu.

Do nesreće je došlo kada je putnički automobile marke "Audi" u krivini, na punoj liniji, preticao putnički automobile marke "Škoda" i sudario se sa autobusom "Šidekspresa" koji je išao u suprotnom smeru.

Od >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << siline udarca autobus se prevrnuo.

Smrtno nastradalih srećom nije bilo, a povređeni su gotovo svi. Pet osoba doživelo je malo teže povrede te su zadržani u bolnici, a ostali su, uglavnom ugruvani, sa lakšim lomovima, posekotinama i modricama, nakon lekarske intervencije, nastavili put i jutros su stigli, oko pola 5.

Inače, HKD "Šid" učestvovalo je proteklih dana na međunarodnom festivalu "Ilindenski denovi" u Bitolju.

Lepe uspomene pokvario je trenutak nesmotrenosti u saobraćaju, koji na sreću, nije bio smrtonosan.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.