Rukometašice Minakve u Superligi

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 29.Apr.2018, 21:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rukometašice Minakve u Superligi

Rukometašice Minakve bez većih problema pobedile su Vrbas 24:19 i tom pobedom i matematički potvrdile povratak u Superligu.

Od starta duela, domaće su imale prednost, a da ne Vrbašanke ne budu u većem rezultatskom zaostatku, pobrinula se raspoložena Jovana Vasiljković na golu.

Publika u sportskom centru "Slana bara" videla je mnogo promašenih zicera u ne previše kvalitetnom susretu, Vrbas je u prvom delu drugog poluvremena postigao samo jedan gol, što su igračice >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << Minakve iskoristile da steknu nedostižnu prednost.

Najefikasnija u pobedničkoj ekipi bila je Ivana Berak sa 5 golova, a nagrada za najboljeg igrača meča pripala je golmanu domaćih, Višnji Vargi. Kod gošći bolja od ostalih bila je Jelena Mažić sa 6 golova.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.