Razgovarali Vučić i Pastor

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 20.Jul.2015, 13:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Razgovarali Vučić i Pastor

Predsednik Vlade Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa predsednikom Skupštine AP Vojvodine i predsednikom Saveza vojvođanskih Mađara Ištvanom Pastorom.

Vučić je upoznao sagovornika sa poslednjim analizama stanja ekonomske situacije u Srbiji, rezultatima fiskalne konsolidacije i osnovnim makroekonomskim kretanjima, saopštila je danas Vlada Srbije.

Tema susreta bili su i značajni infrastrukturni projekti u Srbiji, posebno projekti koji će delom >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << biti realizovani na teritoriji AP Vojvodina, kao i pronalaženje rešenja za konkretna pitanja i probleme građana Vojvodine.

Predsednik Skupštine AP Vojvodine istakao je da unapređenje putne mreže i izgradnja pruga i puteva doprinosi bržem povezivanju ljudi, većem broju investicija i boljem životnom standardu građana.

Dvojica sagovornika saglasila su se da su odnosi Srba i Mađara u usponu i da danas dva naroda, uz razumevanje događaja iz prošlosti, pre svega, gledaju u evropsku budućnost i žele najbliže moguće međusobne odnose.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Povezane vesti

Srbi i Mađari gledaju u evropsku budućnost

Izvor: Akter, 20.Jul.2015

Predsednik Vlade Aleksandar Vučić i predsednik Skupštine Vojvodine Ištvan Pastor ocenili su danas da su odnosi Srba i Mađara u usponu..Rečeno je i da  i dva naroda, uz razumevanje događaja iz prošlosti, gledaju u evropsku budućnost...Kako je saopšteno iz premijerevog kabineta, Vučić je...

Nastavak na Akter...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.