Radovi u Kornelija Stankovića

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 20.Apr.2016, 11:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Radovi u Kornelija Stankovića

U Novom Sadu na raskrsnici ulica Kornelija Stankovića i Rumenačke od 16. aprila traju radovi, zbog čega je izmenjen režim saobraćaja.

Teodora Vasiljević nalazi se na tom mestu i reći će nam kako radovi utiču na saobraćaj. Teodora, ima li već od jutros gužve na Detelinari?

A, do kada traju radovi, kada će se saobraćaj normalitovati?

I na bulevaru Slobodana Jovanovića traju radovi mesec dana. Iako je prvobitno najavljeno da će oni biti završeni do 7. aprila. Zbog čega kasni završetak radova?

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.